home regulamin kontakt

Chcesz zarabiać więcej?
Zapraszam do BiznesMails!

Użytkowników:
3,560

Istniejemy od:
28-01-2009
Wypłaty i Wydatki:
48,653.48 PLN

Lista Wypłat

Kalkulator kalorii

Reklama

Jeżeli chcesz mieć najlepszą i najbardziej efektywną reklamę w internecie to skorzystaj z naszej oferty.

Poniżej znajdziesz informacje o sposobie zamawiania reklam, cennik, opisy reklam naszej oferty oraz formularz zamówienia.


Jak zamówić reklamę?
  • Wybierz interesującą Cię reklamę klikając na jej opis.
  • Postępuj zgodnie z zasadami podanymi na następnej stronie.
  • Wszystkie ceny podane są w Polskich Złotych (PLN)!

Uwaga! Zanim wykupisz reklamę, sprawdź, czy Twoja strona nie znajduje się na czarnej liście. Reklamy stron z tej listy nie będą realizowane.Reklamy

Płatne e-maile
Twoja reklama w płatnym e-mailu.
Należy podać treść maila oraz link do reklamowanej strony.
Po przeczytaniu maila użytkownicy będą wchodzić na podaną przez Ciebie stronę.
Czas pobytu na reklamowanej stronie: 15, 20, 30 lub 60 sekund!

Mailing specjalny: Maile są wysyłane tylko na skrzynki mailowe użytkowników, nie da się ich odebrać na wewnętrznej skrzynce w programie. Wejścia w reklamowaną stronę są bez timera, ramek, referera.


Płatne Kliki
Twoja reklama w dziale: Płatne kliki
Należy podać link do banera (lub wyświetlany tekst)
oraz link do strony.
Gwarantowana ilość unikalnych odwiedzin!
Uwaga! W tej sekcji nie przyjmujemy zamówień na reklamy polskich PTP typu UV (np. Puls Reklamy, Świat Reklam, ForsaPL, linki UV Zielony Mail, Sejfik, PolishBux). Te reklamy można zamawiać wyłącznie w klikach sieciowych. Zasada ta ma na celu umożliwienie zarabiania wszystkim promotorom.

Kliki o wartości 0,25 gr:
Czas trwania reklamy: 10 sekund!


Kliki o wartości 0,5  gr:
Czas trwania reklamy: 15 sekund!


Kliki o wartości 1 gr:
Czas trwania reklamy: 30 sekund!


Kliki sieciowe:
Twoja strona będzie reklamowana w kilku serwisach równocześnie. Wejścia na stronę będą z różnych serwisów, jednak z zachowaniem zasady 1 adresu IP na 24 godziny. Nie musisz już wykupywać reklam w każdym serwisie osobno - wystarczy, że zrobisz to raz.
Ten rodzaj reklamy jest szczególnie polecany do promowania PTP, ponieważ zapewnia z jednej strony dużo klików, a z drugiej - maksymalną możliwą do uzyskania efektywność. Dodatkowo linki promujące PTP typu UV są wyświetlane po jednym dla każdego rodzaju PTP, dzięki czemu nikt nie traci kredytek z powodu innych reklam tego samego PTP.
Kliki sieciowe działają w następujących serwisach: Dukacik.com, ForsaPL.info, Carmenclick.com, Bogacz.info, 2zlote.info, FortunataPTR.pl, AdNet.biz.pl, Ekspon.com


Kliki konkursowe
Twoja reklama wyświetlana w dziale Kliki konkursowe. Nieco tańsza możliwość zareklamowania własnej strony. Gwarantowana ilość unikalnych wejść!
Uwaga! W tej sekcji nie przyjmujemy zamówień na reklamy polskich PTP typu UV (np. Puls Reklamy, Świat Reklam, ForsaPL, linki UV Zielony Mail, Sejfik, PolishBux). Te reklamy można zamawiać wyłącznie w klikach sieciowych. Zasada ta ma na celu umożliwienie zarabiania wszystkim promotorom.

Kliki Konkursowe o wartości 0,13 gr:
Czas trwania reklamy: 12 sekund


Kliki Konkursowe o wartości 0,10 gr:
Czas trwania reklamy: 10 sekund


Kliki konkursowe o wartości 0,08 gr:
Czas trwania reklamy: 8 sekund


Kliki PTP
Tanie kliki przeznaczone wyłącznie do promowania linków PTP. Inne zamówienia nie będą realizowane w tej kategorii.
Uwaga! W tej sekcji nie przyjmujemy zamówień na reklamy polskich PTP typu UV (np. Puls Reklamy, Świat Reklam, Click.Mail, AdBiznes, Złotóweczka, ForsaPL, Web-Ads, linki UV Zielony Mail, Sejfik, PolishBux). Te reklamy można zamawiać wyłącznie w klikach sieciowych. Zasada ta ma na celu umożliwienie zarabiania wszystkim promotorom.

Kliki PTP z czasem wyświetlania 10 sekund:


Rotacja strony w ptp


Wyświetlenia banera (468x60 px)
Twój baner będzie wyświetlany na górze każdej podstrony serwisu, w dobrze widocznym miejscu. Reklama ta jest skierowana zarówno do użytkowników programu, jak i osób odwiedzających stronę. Rozmiar banera: 468x60 px lub mniejszy.

Impresja banera z limitem wyświetleń: Wyświetlenia banera w rotatorze na górze strony serwisu. Reklama skierowana jest do wszystkich użytkowników i odwiedzających stronę. Banner zostaje usunięty po osiągnięciu 100% wykupionych wyświetleń.
Rozmiar banera: 468x60px
Gwarantowana liczba wyświetleń!
Zakaz umieszczania linków PTP!


Impresja banera z limitem kliknięć: Najskuteczniejszy rodzaj reklamy banerowej. Masz gwarancję, że na stronę wejdą wyłącznie osoby zainteresowane. Banner zostaje usunięty po osiągnięciu 100% wykupionych wejść.
Rozmiar banera: 468x60
Gwarantowana liczba wejść!


Wyświetlenia strony w autosurfie
Twoja strona będzie wyświetlana w autosurfie aż do uzyskania określonej ilości wyświetleń.
Nie można w ten sposób reklamować stron zrywających ramki.

Autosurf surf.3ziko.pl: Nie ma dziennego limitu wyświetleń dla jednego użytkownika.
Podczas zamawiania reklamy w polu Treść reklamy wpisz cokolwiek.


Mini zadania
Proste zadania wykonywane przez naszych użytkowników. Muszą być one możliwe do zrobienia od razu i bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Typowe przykłady mini zadań: wyszukanie informacji na stronie, wyszukanie strony w wyszukiwarce, dodanie krótkiego komentarza, opinii lub ogłoszenia, kliknięcie w coś na stronie, zagłosowanie w plebiscycie. Niedopuszczalne są zadania wymagające rejestracji na jakiejś stronie lub podawania danych osobowych. W temacie zadania napisz dokładnie (najlepiej w punktach) co trzeba zrobić oraz w jaki sposób potwierdzić wykonanie.

Zadania bardzo proste: Krótkie i proste zadania do wykonania natychmiast. Na przykład wejście na stronę i znalezienie jakiejś informacji, wejście na stronę i kliknięcie w coś, zagłosowanie w prostym plebiscycie, polubienie na FB czy G+


Zadania proste: Przykłady: dodanie krótkiej opinii lub komentarza, napisanie krótkiego postu. Tutaj możesz również dodać zadania bardzo proste, jeśli chcesz dać użytkownikom większe wynagrodzenie lub zależy Ci na szybszym wykonaniu.


Zadania trudniejsze: Proste zadania wymagające od użytkownika użycia głowy zgodnie z jej przeznaczeniem, na przykład dodanie ogłoszenia, wystawienie konkretnej opinii, założenie sensownego tematu na forum.


Zadania trudne:


Zadania premium: Muszą spełniać warunki mini zadań, ale mogą wymagać posiadania specyficznych umiejętności lub narzędzi (np. sprzętu czy oprogramowania)
Serwis należy do firmy: Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo s.r.o. IČ: 058 91 078 DIČ: CZ05891078